Pradžia
Blogas
Kaip valyti jautrią bei raustančią veido odą jos nesudirginant?

Kaip valyti jautrią bei raustančią veido odą jos nesudirginant?

Jautri, raustanti oda turi susilpnėjusį odos apsauginį barjerą ir yra mažiau atspari aplinkos veiksniams, tokiems kaip vėjas, kosmetika ar saulė. Šiandien mūsų odą dirgina ir aplinkos užterštumas, įvairūs sunkieji metalai ar bakterijos esančios vandenyje. Oda dieną ir naktį yra atakuojama įvairių ją silpninančių dirgiklių, o jautri oda dar stipriau reaguoja į šiuos veiksnius ir yra lengvai pažeidžiama.

Jei ir tu turi jautrią odą, tikriausiai sutiksi, kad tinkamų kosmetikos priemonių pasirinkimas gali tapti tikru iššūkiu. Kai kurie žmonės kreipiasi į dermatologus, nes jų odą sudirgina net paprasčiausias vanduo (jau nekalbame apie įvairiausius muilus ar putas, kurie dažnu atveju valo puikiai, tačiau dirgina ir taip jautrią odą). Tad natūraliai kyla klausimas – ar įmanoma jautrią odą efektyviai nuvalyti jos nesudirginant?

Atsakymas – taip, ne tik galima švelniai ir kartu efektyviai valyti jautrią odą, bet ir padėti jai atkurti savo apsaugines funkcijas. Sensibio H2O AR pakeitė požiūrį į jautrios odos valymą ir šiandien žmonės tiesiog neįsivaizduoja savo rytinės ir vakarinės veido odos higienos be šio produkto.

Sensibio H2O AR vandenyje esančios micelės švelniai valo odą ir užtikrina, kad nebus pažeista jos biologinė pusiausvyra. Oda atpažįsta miceles, nes šios atkartoja jos biologiją, todėl net jautriausia oda nesudirgsta. Sudėtyje esantys agurko ir alijošiaus ekstraktai ramina bei gaivina odą. Ypač grynas vanduo, kuris naudojamas Sensibio H2O AR gamyboje, užtikrina vandens švarumą ir nepalieka jokių galimybių vandenyje esančioms bakterijoms dirginti jau ir taip jautrios odos.

Svarbu atminti, kad odą reikia valyti ne tik tuo atveju jei naudojate makiažo priemones. Ryte ant odos būna per naktį išsiskyrusių riebalų ir toksinų, kurie palikti ant odos ją visą dieną dirgina. Vakare ant odos būna nusėdusių dulkių ir įvairių taršos dalelių, kurios ant odos pakliūna del išmetamųjų dujų, cigarečių dūmų ar pan. Odos valymas vakare tiesiog būtinas dar ir todėl, kad aplinkoje esantys sunkieji metalai ir smulkiosios taršos dalelės kaupiasi mūsų odoje, todėl ilganiui, tinkamai nenuvalant odos, jie pradeda dirginti odą. Nuvalydami odą vakare sukuriame jai idealias sąlygas odos atsinaujinimo ir detoksikacijos procesams atlikti.

  • Efektyviai nuvalo
  • Ramina ir atgaivina odą
  • Išskirtinė odos tolerancija

Kaip naudoti Sensibio H2O AR micelinį valomąjį vandenį? Pakanka užpilti micelinio vandens ant vatos diskelio ir keliais judesiais nuvalyti odą bei akis. Priemonės nereikia nuplauti.

Daugiau apie jautrios odos veido priežiūrą: www.sensibioh2o.lt

Komentarai

{{msg}}

{{comment.name}}
{{comment.comment}}

Parašykite komentarą

*need_admin_confirmation*

Kaip valyti jautrią bei raustančią veido odą jos nesudirginant?
2018-07-25 0 Komentarų

Pavyzdinis valgiaraštis turint raustančią veido odą

Sveika mityba ir veido rožinė yra gan glaudžiai susijusi. Sveikatos stiprinimo specialistė – dietistė sudarė pavyzdinį...

Skaityti plačiau
Kaip valyti jautrią bei raustančią veido odą jos nesudirginant?
2018-07-11 0 Komentarų

Kaip mėgautis vasara, turint raustančią veido odą? Mitybos ir elgesio saulėje patarimai

Atėjus vasarai vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje, mėgaujamės skaniais užkandžiais, imame dažniau piktnaudžiauti...

Skaityti plačiau
Kaip valyti jautrią bei raustančią veido odą jos nesudirginant?
2018-06-05 2 Komentarų

Raustanti oda Dalios nebevargina – pasimokyk iš jos sėkmės istorijos!

„Jei jus vargina raustantys ir „degantys“ skruostai, tai nenurašykit visko pernelyg dideliam drovumui ar genetikai, nes...

Skaityti plačiau
Kaip valyti jautrią bei raustančią veido odą jos nesudirginant?
2018-06-05 2 Komentarų

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus...

Skaityti plačiau